Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Wincentego Witosa w Nawojowej

Zagraniczna praktyka zawodowa kolejnych uczniów zaliczona

Kolejna grupa uczniów naszej szkoły wróciła z zagranicznej praktyki  zawodowej w Portsmouth UK. Wszyscy mogą się pochwalić wielkim dorobkiem w postaci doświadczenia, umiejętności i kompetencji a także uzyskanych certyfikatów i referencji. Staż został zorganizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe //akcja1 - Mobilność edukacyjna, Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej.

Grupa realizująca zagraniczną praktykę w Wielkiej Brytanii to uczniowie klas gastronomicznych. W ramach tego samego projektu na praktykę do Włoch w przyszłym roku (maj 2017) wyjadą uczniowie Technikum Architektury Krajobrazu i Technikum Hodowli Koni.