Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Wincentego Witosa w Nawojowej

Zajęcia MChE z języka angielskiego zawodowego w Krakowie

27 września 2017 r. rozpoczęły się zajęcia online z języka angielskiego zawodowego w ramach komponentu

Małopolskiej Chmury Edukacyjnej realizowanego w projekcie „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.

Pierwsze zajęcia zorganizowane zostały jako spotkanie inauguracyjne na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i

uczestniczyła w nich 15-osobowa grupa zakwalifikowanej młodzieży z klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych

wraz z opiekunem mgr Elżbietą Górką

Małopolska Chmura Edukacyjna” to innowacyjna propozycja przekazywania wiedzy oraz przybliżania osiągnięć naukowych uczelni wyższych przy wykorzystaniu technologii informacyjnych
i telekomunikacyjnych uczniom w Małopolsce. Jest to już trzecia edycja programu MChE z języka angielskiego zawodowego, w którym jako szkoła bierzemy udział. Tym razem w projekcie bierze udział 16 szkół z różnych części Małopolski.

W trakcie zajęć wyjazdowych w Krakowie uczniowie klasy III TŻIUG zostali zapoznani z systemem prowadzenia zajęć, wypełnili specjalny test oraz wzięli udział w grze terenowej, zdobywając pierwsze punkty w międzyszkolnej grywalizacji, która będzie jedną z metod prowadzonych zajęć.

Kolejne zajęcia już wkrótce, tym razem w formie online.

Przed naszymi Uczniami cały rok zdrowej rywalizacji i zdobywania nowych doświadczeń.

GOOD  LUCK!