Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Wincentego Witosa w Nawojowej

WIELKI SUKCES UCZNIÓW NAWOJOWSKIEJ SZKOŁY

WIELKI SUKCES UCZNIÓW NAWOJOWSKIEJ SZKOŁY

W dniach 21-22.04.2017 r. Uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach okręgowych na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczej.Do etapu Ogólnopolskiego z trzech województw zakwalifikowało się 28 uczniów z czego 5 uczniów jest z naszej szkoły, którzy zajęli czołowe miejsca w poszczególnych blokach tematycznych: I - miejsce - Technologia żywności - Magdalena Baran - opiekun Teresa Sendecka,II - miejsce - Produkcja zwierzęca - Urszula Bałuszyńska - opiekun Anna Bartusiak,III - miejsce - Produkcja roślinna - Adrianna Długosz - opiekun Maria Kiełbasa,III - miejsce - Architektura krajobrazu - Katarzyna Czup - opiekun Maria Kiełbasa,IV - miejsce - Gastronomia - Katarzyna Janowiec - opiekun Teresa Sendecka Do okręgu Krakowskiego należą trzy województwa tj. małopolskie, śląskie, podkarpackie, z których przyjechało 168 uczniów. W tym roku szkolnym XLI olimpiadę organizował Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Nakle Śląskim.Nasi uczniowie walczyli o jak najlepszy wynik, ponieważ stawką jest udział w Etapie Ogólnopolskim Olimpiady, który odbędzie się w Lublinie w dniach 2-3 czerwca 2017 r.