Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

DJ-ImageSlider

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

WIELKI SUKCES UCZNIÓW NAWOJOWSKIEJ SZKOŁY

W dniach 02-03.06.2017 r. Uczennice naszej szkoły brały udział w eliminacjach Ogólnopolskiej  Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczej.Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach (województwo Lubelskie) organizował tegoroczne eliminacje centralne XLI edycji OWiUR. W etapie centralnym startowało 238 uczniów z całej Polski.Do finału Ogólnopolskiego zakwalifikowało się 5 uczennic z naszej szkoły,którego stawką jest indeks na wyższą uczelnię.Zajęły  miejsca w poszczególnych blokach tematycznych i otrzymały tytuł laureata:

II- miejsce - Technologia żywności - Magdalena Baran (uzyskała maxsymalną ilość punktów z części praktycznej- opiekun Teresa Sendecka,

II - miejsce - Architektura krajobrazu - Katarzyna Czup - opiekun Maria Kiełbasa, Katarzyna Gucwa

V - miejsce - Produkcja roślinna - Adrianna Długosz - opiekun Maria Kiełbasa,

VIII - miejsce - Gastronomia - Katarzyna Janowiec - opiekun Teresa Sendecka

XI - miejsce - Produkcja zwierzęca - Urszula Bałuszyńska - opiekun Anna Bartusiak,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZE ATUTY