DJ-ImageSlider

7 czerwca klasa III Technikum Architektury Krajobrazu, biorąca udział w zajęciach online z języka angielskiego zawodowego w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej, wzięła udział w zajęciach wyjazdowych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

W zajęciach uczestniczyła młodzież z czterech szkół uczestniczących w projekcie, tj. Skawiny, Czernichowa, Gorlic i Nawojowej. Była to pierwsza okazja na bezpośrednie spotkanie z wykładowcą uniwersyteckim oraz sposobność na podsumowanie projektu, jego ewaluację i docenienie wyróżniających się zespołów. Nasza grupa Gardens Queens zdobyła drugie miejsce i otrzymała nagrody.Również pozostali uczniowie zostali docenieni za zaangażowanie, innowacyjność i uczestnictwo w projekcie. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający udział w projekcie oraz drobny upominek od uczelni. Wszystkim uczniom GRATULUJEMY!