W dniach 2-4 października 2017 roku klasa IVE TŻiUG pod opieką Pani Anny Wilk wyjechała na trzydniową wycieczkę zawodowo-krajoznawczą do Zakopanego.
Pierwszego dnia zaraz po zakwaterowaniu w pensjonacie wyruszyliśmy w góry. Na początku udaliśmy się na Polanę Szymoszkową, a następnie przespacerowaliśmy się na Gubałówkę. Zjazd kolejką obfitował w piękne widoki,którymi byliśmy zchwyceni. Kolejnym etapem zwiedzania był szczyt Kasprowy Wierch.Dla kogoś, kto pierwszy raz miał okazję podziwać piękno Tatrzańskich szczytów, była to uczta dla oczu.Wieczorem wszyscy udaliśmy się na wspólną kolację przy góralskiej kapeli w karczmie Owczarnia.

Drugi dzień pobytu to wycieczka zawodowa do Hotelu Marcure-Kasprowy,w którym zostaliśmy oprowadzeni przez Panią Małgorzatę Dworzak. Kuchnia i jej zaplecze- szefuje tam Pani Zofia Listosz, która zapoznała nas z bogatą i zróżnicowaną ofertą gastronomiczną. Oferta konferencyjna-Pan Mateusz Marasek,przedstawił nam całą organizację konferencji,bankietów,targów i szkoleń. Dziękujemy pracownikom Hotelu Mercure-Kasprowy za czas i ogrom wiadomości, które nam przekazali. Dzień trzeci spędziliśmy podziwiając uroki Zakopanego. W godzinach popołudniowych wszyscy dotarliśmy do Nowego Sącza zdrowi,wypoczęci i pełni nadziei na kolejny wyjazd.