DJ-ImageSlider

W zawiązku z planowaną realizacją kolejnej formy wsparcia w ramach projektu
  „Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, w dniach:
    8-10.12.2017 r. -dla uczniów ZSP im.W.Witosa w Nawojowej realizowane będą warsztaty weekendowe. Regulamin rekrutacji w załączniku:

1.Regulamin rekrutacji_warsztaty weekendowe 2016_17

Na termin 08-10.12.2017 r. dla obszarów informatyka WSTiE w Suchej Beskidzkiej, matematyka UJ, biologia UJ, chemia PK, matematyka z elementami rachunkowości UEK, przedsiębiorczość UEK, informatyka AGH, fizyka AGH, chemia PWSZ w Tarnowie, j. angielski PWSZ w Tarnowie, zapraszamy następujące szkoły:

Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa
      w Nawojowej,

Zespołu Szkół im. Bł. Ks. P. Dańskowskiego w Jordanowie,I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni,Zespołu Szkół nr 1 Staszica w Bochni,Liceum Ogólnokształcącego im.  T. Kościuszki w Miechowie,Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach,I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Orkana w Limanowej,I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach,Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu,Zespołu Szkół im. Św. Kingi w Łącku,Zespołu Szkół Zawodowych Im. St. Staszica w Grybowie,Technikum w Zespole Szkół Technicznych i Placówek im. Stanisława Staszicaw Nowym Targu,

Z każdej ze szkół będą wyłonieni 2-3 uczniowie z w.w wskazanych obszarów. W każdym obszarze jest łącznie 30 miejsc dla uczniów zrekrutowanych z 12 szkół.