Nauczyciel na medal- mgr Anna Wilk z naszej szkoły została nominowana do plebiscytu przez swoich uczniów.
8 grudnia, odbyła się uroczysta gala na zakończenie akcji "Nauczyciel na medal"."Nauczyciel na Medal" to akcja pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego, i prof. Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.Anna Wilk zajęła I miejsce wśród nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych w powiecie nowosądeckim i II miejsce w województwie małopolskim.Uroczysta gala, na której zostały wręczone nagrody dla „Nauczycieli na medal” odbyła się w głównej siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

W imieniu rektora nagrody laureatom wręczał prof. Robert Stawarz, prorektor ds. rozwoju na Uniwersytecie Pedagogicznym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów