Dnia 28.03.2019 w godz.. 9.00-17.00 w naszej szkole odbędą się

Dni Otwarte dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych

NABÓR NA BEZPŁATNE KURSY Kwalifikacyjne

w roku szkolnym 2019/20

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Nawojowej w roku szkolnym 2019/20 ogłasza nabór na:
BEZPŁATNE KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH:
po Zasadniczej Szkole Zawodowej, Gimnazjum ,8-letniej Szkole Podstawowej ,uczniowie Szkoły Ponadgimnazjalnej w kwalifikacjach:

1. Prowadzenie produkcji rolniczej - RL03 -  w zawodzie rolnik
2. Prowadzenie produkcji pszczelarskiej - RL04 -  w zawodzie pszczelarz
3. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej i pszczelarskiej   (wymagane ukończenie szkoły średniej)RL 17
4. Wykonywanie usług kelnerskich - T G 09 - w zawodzie kelner

czas trwania nauki 1 rok zajęcia rozpoczynają się od 1 września 2019 informacje tel. 18 4457076

dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

Technikum Weterynaryjne – zdobywanie umiejętności udzielania pomocy medycznej zwierzętom i ich pielęgnacji pod kierunkiem lekarza weterynarii. Szeroka wiedza w zakresie: opieki nad zwierzętami leczonymi w warunkach ambulatoryjnych i stacjonarnych, wykonywania drobnych zabiegów weterynaryjnych oraz udzielania zwierzętom pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, zapobiegania chorobom oraz oceny stanu zdrowia zwierząt, wykonywania zabiegów inseminacji wybranych gatunków zwierząt, asystowania lekarzowi weterynarii przy wykonywaniu różnych zabiegów weterynaryjnych.