Wielki sukces naszych uczniów na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych .

W bloku Produkcja Roślinna:1 MIEJSCE Starzyk Dorota z ZSP Nawojowa

W bloku  Gastronomia:1 MIEJSCE Janowiec Katarzyna ZSP Nawojowa

W bloku Architektura Krajobrazu:2 MIEJSCE
 Czup Katarzyna ZSP Nawojowa

W bloku  Technologia żywności:1 MIEJSCE

Katarzyna Zapart ZSP Nawojowa
GRATULUJEMY UCZNIOM I OPIEKUNKOM które przygotowywały uczennice do olimpiady mgr inż.Maria Kiełbasa(blok produkcji roślinnej i architektury krajobrazu) oraz mgr inż.Teresa Sendecka (blok gastronomia,i technologia żywności). ŻYCZYMY SUKCESU W FINALE OGÓLNOPOLSKIM

W dniach 20-21 kwietnia 2018 roku odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Gospodarzami i współorganizatorami eliminacji okręgowych był Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach oraz Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Rolniczego im. B. Chrobrego w Chrobrzu. Eliminacje bloku  technologii żywności odbyły się w Kijanach.Na rejonowy sprawdzian przed etapem centralnym przyjechało 132 uczniów wraz z opiekunami z 57 szkół z 8 województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, wielkopolskiego, lubelskiego, mazowieckiego i łódzkiego.