W ubiegłym tygodniu reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w V Międzyszkolnym Konkursie Wokalno-Instrumentalnym „Gramy na tak! na 100-lecie odzyskania niepodległości” Zakwalifikowaliśmy się do finału konkursu w trzech kategoriach: Solista, Duet, Zespół. 29 października odbyły się przesłuchania finałowe. Duet: Angelika Zając i Barbara Zawiłowicz z kl. IV A zajął w swojej kategorii I miejsce i zdobyły tytuł „Artysta Roku”. Chłopcy tworzący zespół z repertuarem         „ Wspomnienie” Czesława Niemena wywalczyli wyróżnienie. Pięknie też zaprezentował się Przemysław Lipień w śpiewie solowym, ale miał silną konkurencję. Nasze „Artystki Roku” wystąpiły na koncercie finałowym konkursu w sobotę 27 października tuż przed gośćmi specjalnymi- zespołem Feel. Dziękuję bardzo naszym artystom i życzę dalszych sukcesów.

Elżbieta Zaczyk-Jasińska