W akcji ,,Serce-Sercu", która już po raz dwudziesty trzeci jest organizowana przez Fundację Sądecką biorą udział  wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej. Nasi uczniowie postanowili włączyć się w  te działania, ponieważ – jak  mówią – lubią pomagać.  W wyznaconych punktach handlowych na terenie Nowego Sącza wolontariusze zapraszają do udziału w akcji i dzielenia się produktami spożywczymi z najbardziej potrzebujacymi.

więcej informacji http://sadeczanin.info/telewizja-serce-sercu/do-konca-akcji-serce-sercu-pozostalo-10-dni-zebranej-zywnosci-jest-coraz

ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE

SZKOLNY WOLONTARIAT PRZEPROWADZIŁ AKCJĘ - ,,ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE”.   ZAKUP TYCH KARTEK  WSPIERA CHORYCH I  NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Akcja „Góra Grosza” 2018/2019

W akcji „Góra Grosza” zorganizowanej przez Samorząd Szkolny, a mającej na celu pomoc dla zawodowych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka uczniowie zebrali 19,62 kg groszowych monet

Kl. II a – 5,62 kg ,Kl. I a – 5,21 kg,Kl. III d – 4,06 kg,Internat - 2,93,Kl. I d – 1,60 kg,Kl. Ib – 0,02 kg

Razem zebrano 19,62 kg .

Wszystkim uczniom ze szkoły i z internatu dziękujemy za przyłączenie się do akcji, klasie IIa i IIId za pomoc w segregacji i liczeniu groszowych nominałów. Wszystkie klasy otrzymują punkty w szkolnym konkursie „Super Klasa”.