Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Dnia 28.03.2019 w godz.. 9.00-17.00 w naszej szkole odbędą się

Dni Otwarte dla uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych

NABÓR NA BEZPŁATNE KURSY Kwalifikacyjne

w roku szkolnym 2019/20

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Nawojowej w roku szkolnym 2019/20 ogłasza nabór na:
BEZPŁATNE KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH:
po Zasadniczej Szkole Zawodowej, Gimnazjum ,8-letniej Szkole Podstawowej ,uczniowie Szkoły Ponadgimnazjalnej w kwalifikacjach:

1. Prowadzenie produkcji rolniczej - RL03 -  w zawodzie rolnik
2. Prowadzenie produkcji pszczelarskiej - RL04 -  w zawodzie pszczelarz
3. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej i pszczelarskiej   (wymagane ukończenie szkoły średniej)RL 17
4. Wykonywanie usług kelnerskich - T G 09 - w zawodzie kelner

  czas trwania nauki 1 rok zajęcia rozpoczynają się od 1 września 2019 informacje tel. 18 4457076

dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

http://nawojowa.edu.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=86&Itemid=269

 

https://miastons.pl/sadeckie/zespol-szkol-ponadgimnazjalnych-w-nawojowej-zaprasza-rekrutacja-zdjecia/

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa  w Nawojowej odbył się Dzień Otwarty, na który licznie przybyli uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych. W salach tematycznych można było zobaczyć najnowocześniejszy sprzęt do nauki oraz zasięgnąć informacji od uczniów oraz nauczycieli prowadządzych zajęcia. Dzień otwarty zaszczycili :wójt gminy Nawojowa dr Stanisław Kiełbasa (absolwent szkoły oraz były dyrektor szkoły) , lekarz weterynarii Marian Jankisz (absolwent szkoły oraz obecnie prowadzący zajęcia z uczniami technikum weterynarii) .

więcej pod linkiem  https://miastons.pl/sadeckie/zespol-szkol-ponadgimnazjalnych-w-nawojowej-zaprasza-rekrutacja-zdjecia/

 

– Drugi rok prowadzę tę szkołę, a w tamtym roku otworzyliśmy Technikum Weterynaryjne. Jest to autorski projekt. Wspólnie z moim zastępcą przebrnęliśmy przez wszystkie etapy pozwoleń. W tym roku chcemy utworzyć dwie klasy weterynaryjne. W naszej placówce znajduje się zarówno sala weterynaryjna, jaki i zabiegowa. Już w pierwszej klasie młodzież ma styczność z prawdziwą praktyką w tym temacie. Naukę przekazuje doktor weterynarii, który jest absolwentem tej szkoły, jest on niezwykle zaangażowany w krzewienie wiedzy. Przez półtorej roku, odkąd objąłem stanowisko dyrektora wyremontowaliśmy m.in. korytarze, klatki schodowe, sale lekcyjne, ponadto wymieniliśmy oświetlenie, a w klasie informatycznej pojawiły się nowe komputery. Od podstaw wybudowana zostawała sala do zajęć z weterynarii i hodowli koni. Uzyskaliśmy pozwolenie, aby konie ze stadniny były udostępniane na potrzeby nauczania, a od września planujemy mieć już dwa swoje – powiedział mgr Michał Bulzak, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Nawojowej.

 

 

NASZE ATUTY