Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

DJ-ImageSlider

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

5 marca 2020 o godzinie 8:15, w naszej szkole, odbędzie się kolejna edycja konkursu MAKS MATEMATYCZNEGO.

Wszystkie informacje udziela Pani profesor Agnieszka Woźniak. Serdecznie zapraszamy

24 października 2019, w naszej szkole, w sali informatycznej odbyła  się pierwsza edycja konkursu MAKS – MATEMATYCZNY. W konkursie tym wzięli udział:Iwona Hyclak klasa 1BG, Aleksandra Ksenicz klasa 1BG, Kamila Leśniak klasa 1Bg, Zuzanna Sojka klasa 1Bg, Izabela Zyzak klasa 1Bg, Ewelina Jop klasa 1Dp, Julia Niemas klasa 1Dp, Anika Ploschka klasa 1Dp i Mateusz Śliwa klasa 1Dp.Uczniowie zmagali się z dwoma zadaniami:Suwak - zadanie sprawdzające wiedzę o cechach podzielności liczb.Mozaika - zadanie na wyobraźnię uczestnika.Koordynatorem konkursu była Pani mgr Agnieszka Woźniak.

 

 

 

NASZE ATUTY