DJ-ImageSlider

ZSP Nawojowa to szkoła dla ludzi z pasją.Technik weterynarii i hodowli koni

Osoby kochające zwierzęta mogą tu kształcić się w kierunkach: technik weterynarii i technik hodowli koni. Oba kierunki dają szeroki wachlarz możliwości zawodowych.

Po ukończeniu technikum weterynaryjnego znajdziesz pracę w przychodnich i inspekcjach weterynaryjnych, a także ogrodach zoologicznych, schroniskach dla zwierząt oraz innych placówkach związanych z hodowlą zwierząt.

Hodowla koni i jeździectwo cieszą się obecnie wielką popularnością. Szkoła posiada własne konie, dysponuje nowoczesnym ośrodkiem z krytą halą, zewnętrzną ujeżdżalnią i pięknymi terenami do jazdy.

Wiedzę i umiejętności związane z hodowlą koni i jeździectwem zdobędziesz w naszej szkole pod okiem wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry.

Uczniowie naszej szkoły korzystają ze znakomicie przygotowanego zaplecza dydaktycznego. Bierzemy udział w ciekawych kursach i szkoleniach np. groomer, inseminator, instruktor jeździectwa oraz odbywamy praktyki zagraniczne.

Szkoła dba, aby jej absolwenci w pełni przygotowani wkraczali na ścieżkę kariery zawodowej.