Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

DJ-ImageSlider

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Najlepsza szkoła w Powiecie nowosądeckim zaprasza!

https://miastons.pl/sadeckie/najlepsza-szkola-w-powiecie-nowosadeckim-zaprasza-trwa-nabor-w-nawojowej-zdjecia-nagranie/

 Zespoł Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej to jedna z najnowocześniejszych placówek edukacyjnych w regionie .Oferowane kierunki są oblegane ponieważ ich ukończenie gwarantuje dobry start w dorosłość. – Ta szkoła to świetny wybór – przekonują obecni oraz byli uczniowie szkoły w Nawojowej.

Czytaj również: Nawojowa: nowe boisko sportowe dla uczniów Zespołu Szkół! [Zdjęcia] – KLIK

https://miastons.pl/sport/nawojowa-nowe-boisko-sportowe-dla-uczniow-zespolu-szkol-zdjecia/

Czytaj również: Nawojowa: Kursy barmańskie dla młodzieży pod okiem Mistrzów Świata! [ZDJĘCIA] – KLIK

Szkoła w Nawojowej przy ul. Podkamiennej 8 oferuje możliwość ukończenia Technikum na takich kierunkach jak: Informatyka, Architektura Krajobrazu, Weterynaria, Hodowla Koni, Żywienie i Usługi Gastronomiczne. Ponadto młodzież może skorzystać z kierunków branżowych I stopnia tj.: Betoniarz-Zbrojarz, Murarz-Tynkarz, Elektromechanik, Kucharz, Stolarz, Fryzjer, Mechanik, Sprzedawca, Rolnik, czy Ogrodnik. Placówka posiada własny Internat dlatego możliwość uczenia się daje mieszkańcom nie tylko powiatu nowosądckiego!

Technik Architektury Krajobrazu chroni, realizuje i projektuje! Architektura łączy zmysł artystyczny z wiedzą nauk przyrodniczych i technicznych. Mamy możliwość samorealizacji w pracy twórczej oraz możemy mieć wpływ na kształt otaczającej nas przestrzeni. To MY modelujemy otoczenie, wpływamy na rzeczywistość, zmieniamy krajobraz by był harmonijny i funkcjonalny. To zawód na miarę XXI wieku – mówi Justyna. W naszym kraju, ale też za granicą. Dysponujemy profesjonalną salą dydaktyczną wyposażoną w stoły kreślarskie oraz własne tereny zielone. Jeżeli interesujesz się przyrodą i architekturą: rysujesz, malujesz i chcesz realizować swoje pomysły to przyjdź do nas! Zobaczysz, że warto!

Pochodzę z Hańczowej (powiat gorlicki), 40 km od Nawojowej. Dlatego mieszkam w internacie naszej szkoły. Każdy pokój jest dwuosobowy z łazienką. Mamy pyszne jedzenie i przemiłą atmosferę. Gorąco zapraszam do naszej szkoły  mówi Justyna Suchowadzka, uczennica 3 klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. – Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych to żywienie człowieka i dietetyka. Sporządzanie potraw i napojów. Kompleksowa obsługa imprez – jednym słowem wszystko czego można się nauczyć w ciągu pięciu lat. Tak – my mamy wszystkie takie możliwości, których nie ma większość placówek w naszym powiecie. Nasza baza, sprzęt, nauczyciele, rozwój poprzez podróże jakie nam stwarza szkoła powodują rozszerzanie i tworzenie nowych horyzontów. Co roku wyjeżdżamy na staże do Anglii. Jest super, przyjdźcie! Będziecie zachwyceni. Nigdy nie zmieniłabym szkoły na inną. Nasza szkoła to kuźnia talentów kulinarnych, mamy patronat Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.

Jestem uczniem II klasy Technikum Weterynaryjnego. Jest to nowy kierunek nauki w Technikum w szkole w Nawojowej. Wraz z rodzicami jesteśmy zadowoleni z tej placówki. Jest tutaj spokojnie i bezpiecznie. Od dawna marzyłem, żeby pomagać zwierzętom – mówi Grzesiek, uczeń szkoły. – Teraz codziennie w ramach kształcenia zawodowego dowiaduję się jak to robić dobrze i skutecznie. Szkoła posiada bogate zaplecze dydaktyczne do nauczania tego kierunku. Mikroskopy, stoły do sekcji i operacji, USG. Korzystamy również z bogatej bazy zdjęć rentgenowskich.

Po ukończeniu Technikum weterynaryjnego znajdziesz pracę w inspekcjach, przychodniach, ogrodach zoologicznych, schroniskach oraz innych placówkach świadczących pomoc dla zwierząt. Możesz również kontynuować naukę na kierunkowych uczelniach wyższych.

Zachęcam wszystkich do przyjścia do naszej szkoły i wybrania właśnie tego kierunku. Pamiętajmy, im więcej wyspecjalizowanych ludzi świadczących pomoc zwierzętom tym lepszy będzie świat! – przekonuje Witkowski Grzegorz, uczeń 2 klasy Technikum Weterynarii.

Atmosfera, jaka panuje w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Nawojowej jest doskonała, grono pedagogiczne dokłada wszelkich starań, aby młodzież czuła się dobrze i przede wszystkim bezpiecznie. Zarówno na terenie placówki, jak i w internacie panują warunki na najwyższym poziomie. Szkoła ustawicznie się rozwija, a dyrekcja podąża za najnowszymi trendami, rozwijając zaplecze i tym samym tworząc ciepłe miejsce do nauki i rozwijania przeróżnych pasji. Młode osoby rozwijają swoje talenty i osiągają znakomite wyniki, które następnie przekładają się na ogromne sukcesy w późniejszej pracy zawodowej.

 

 

 

 

NASZE ATUTY