Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

DJ-ImageSlider

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego„Podobały mi się bardzo nasze praktyki we Włoszech. Jestem zadowolona dlatego że mogłam wykazać się odpowiedzialnością oraz że pracowałam w dziale florystyki dzięki temu już mam plany na przyszłość”

Julia Bałuszyńska„Jestem bardzo zadowolony z praktyki we Włoszech. Poznałem wielu wspaniałych ludzi od których wiele się nauczyłem. Atmosfera w miejscu pracy była bardzo przyjazna. Gdyby była możliwość to chciałbym tam pracować”

Dawid Fyda

„Jestem bardzo zadowolony z miejsca praktyk. Była bardzo przyjemna atmosfera. Poznałem dużo osób. Myślę że w przyszłości chciałbym tam pojechać podjąć pracę w tym zawodzie”

Mateusz Górowski

„Pobyt we Włoszech uważam za  udany, praktyki spełniły moje oczekiwania. Poznałam wiele nowych roślin: opuncje, cytryny, pomarańcze, kaki, oliwki i inne których nigdy wcześniej nie widziałam na żywo. Nauczyłam się przygotowywać sadzonki i wiele innych przydatnych rzeczy”

Ada Rams

„Praktyki we Włoszech to najlepsze co mnie spotkało! Praca tam była samą przyjemnością. Dzięki wyjazdowi wiele się nauczyłam i zobaczyłam”

Dagmara Nowotarska

„Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu do Włoch. Byłem tam pierwszy raz, świetny klimat, mili ludzie. Mogłem poznać ich kulturę, kuchnię włoską a także wiele się nauczyć z zakresu mojego zawodu”

Patryk Kopeć


"Jestem bardzo zadowolona z moich praktyk. Zajmowałam się florystyką co bardzo mi się podobało. We własnym zakresie przemieszczaliśmy się między firmami a hotelem co dostarczało nam satysfakcji  z bycia samodzielnym. Rozwijaliśmy swoją kreatywność, poznaliśmy nową kulturę i ludzi”

Klaudia Borek

„Praktyki zawodowe które odbywałam w „Hobby Garden” były bardzo fajne. Bardzo obawiałam się dojazdów ponieważ dojeżdżaliśmy samodzielnie ale okazało się że nie jest z tym tak źle. W firmie panowała bardzo miła atmosfera. Nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy o roślinach których wcześniej nie widziałam. Razem z nami pracowali właściciele którzy na bieżąco opowiadali i uczyli nas jak dbać i zajmować się roślinami aby były piękne i zdrowe.”

Dominika Zielińska

 

 

 

NASZE ATUTY