Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

DJ-ImageSlider

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Kolejna grupa uczniów naszej szkoły - Technikum Architektury Krajobrazu wyjeżdża w najbliższy piątek na dwutygodniowy staż zawodowy do Włoch w ramach projektu "Europejska praktyka zawodowa"

 

Kolejna grupa uczniów naszej szkoły - Technikum Architektury Krajobrazu wyjeżdża na zagraniczny staż zawodowy do Włoch w ramach projektu "Europejska praktyka zawodowa" realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej - program „Uczenie się przez całe życie”/ „Leonardo da Vinci”. Udział w stażu jest finansowany w 100% ze środków unijnych. Wszyscy stażyści brali udział w przygotowaniu pedagogiczno-językowo- kulturowe, otrzymali kieszonkowe i w najbliższy piątek wyjeżdżają do Rende/Cosenza w Kalabrii (południowe  Włochy). Celem wyjazdu jest doskonalenie i zdobywanie praktycznego doświadczenia zawodowego w obcym środowisku. Dodatkową atrakcją będzie całodzienne (sobota) zwiedzanie Rzymu. W czasie wyjazdu uczniowie mają zapewnione wsparcie i opiekę dwóch nauczycieli z naszej szkoły a na miejscu także opiekunów z włoskiej organizacji partnerskiej Euroform.

 

 

 

NASZE ATUTY