W ostatnich dniach listopada odbył się w Nawojowej VIII Gminny Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury. W festiwalu wzięliśmy udział w kategorii " Szkoły ponadpodstawowe". Zaprezentowliśmy się w następujących konkurencjach: Taniec Ludowy ( walc i polka), w którym uzyskaliśmy I miejsce, Tradycyjne Zabawki Ludowe, w których również zajęliśmy I miejsce, Konferansjerka- także uzyskaliśmy I miejsce, Małe Formy Teatralne- przedstawiliśmy spektakl "Itaka"- uzyskaliśmy I miejsce i  Niespodzianka- pokazaliśmy skecz pt "Baba ze wsi, pani z miasta". W łącznej punktacji zgromadziliśmy najwiekszą liczbę punktów i uzyskaliśmy I miejsce egzekwo z Publicznym Gimnazjum. Dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do poszczególnych konkurencji, Pani Monice Bulińskiej za profesjonalną pomoc w przygotowaniu tańca ludowego i przede wszystkim młodzieży, która pięknie zaprezentowała naszą szkołę i z entuzjazmem  kontynuuje tradycje przodków.