Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Uwaga Akcja!

27 września 2018 roku (czwartek) odbędzie się akcja biblioteki szkolnej

pt. „Strachy na Lachy” – wspólne czytanie horrorów Stephena Kinga

Akcja będzie odbywać się w czasie przerw o godzinie: 10 05 , 1100 , 1155

Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego czytania horrorów.

Za udział w akcji klasy otrzymają punkty w konkursie „Super Klasa”

po 20 punktów za każdego uczestnika akcji

PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2018/19 OD 3 WRZEŚNIA 2018 W załączniku:

Plan lekcji od 3 września 2018

Starosta pogratulował olimpijczykom

Starosta Marek Pławiak spotkał się z uczennicami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej, które zostały laureatkami XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu.
- Serdecznie gratuluję ogromnego sukcesu – mówił starosta Marek Pławiak. - Jestem pewien, że te wybitne osiągnięcia są preludium do błyskotliwej kariery zawodowej. To wspaniale, gdy zdobywany zawód staje się jednocześnie pasją, źródłem satysfakcji i realizacją ambicji oraz świadectwem pracy własnej i działalności szkoły. Życzę Paniom dalszego równie wspaniałego rozwoju, realizacji marzeń, miłości najbliższych oraz wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu zawodowym i osobistym. Dodajmy, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej zajął pierwsze miejsce i uzyskał tytuł Najlepszej Szkoły w Polsce, według punktacji z wszystkich bloków tematycznych olimpiady.
Starosta pogratulował również nauczycielkom, które przygotowywały uczennice do olimpijskich zmagań: Teresie Sendeckiej i Marii Kiełbasie oraz dyrektorowi szkoły Michałowi Bulzakowi

z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski ZSP im.W.Witosa w Nawojowej zorganizował zbiórkę zabawek dla dzieci z przedszkola ,,Wesołe Słoneczka''-Punkt przedszkolny w Nawojowej.Zabawki  dzieciom przekazały organizatorki  akcji Anna Jurecka,Aleksandra Rybczyk,Angelika Zając z opiekunką samorządu mgr Patrycją Górką.

XLII-2018 Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu.
Ogromny sukces naszych uczennic !!!!!!-Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.W.Witosa w Nawojowej- jako szkoła zajęła 1 miejsce i tytuł -Najlepszej Szkoły w Polsce według punktacji ze wszystkich bloków XLII Olimpiady Ogólnopolskiej.-GRATULACJE!!!

Naszą szkołę reprezentowały uczennice:
1.Katarzyna Zapart -klasa 3 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych . w bloku technologia żywności  zajęła 1 miejsce.
2.Katarzyna Czup -klasa 4 Technikum Architektury Krajobrazu -blok architektura krajobrazu zajęła 2 miejsce.
3.Katarzyna Janowiec -klasa 3 Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych ,w bloku gastronomia zajęła 3 miejsce.
4.Dorota Starzyk -klasa 2 Technikum Hodowli Koni-blok produkcja roślinna zajęła 4 miejsce.
Uczennice przygotowywały się do  olimpiady pod kierunkiem Pani Teresy Sendeckiej i Pani Maria Kiełbasa.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - jako szkoła zajęła 1 miejsce i tytuł- Najlepszej Szkoły w Polsce według punktacji ze wszystkich bloków XLII Olimpiady Ogólnopolskiej.
GRATULACJE!!!

XXXI edycja OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "MÓJ LAS" - III miejsce w etapie wojewódzkim dla Angeliki Kołodziej
Komisja konkursowa Zarządu Okręgowego Ligi Ochrony Przyrody w  Krakowie wyróżniła pracę Angeliki Kołodziej z klasy I a Technikum Architektury Krajobrazu na temat "Ochrony różnorodności w lasach". Konkurs miał na celu rozpowszechniać wśród młodzieży szkolnej wiedzę przyrodniczo - leśną, oraz promować walory przyrodnicze i turystyczne polskich lasów.
Opiekunem merytorycznym była mgr inż. Joanna Hołownicka-Plaszczyk.

NASZE ATUTY