Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

W dniach od 10-14 listopada  2018 uczniowie Technikum hodowli koni klas I,II,III E brali udział w zajęciach ,,Zielonej Szkoły'' w Folwarku Toporzysko. Zajęcia obejmowały jazdę konną, wykłady i opiekę nad końmi. W ostatnim dniu zajęć uczniowie udali się  w teren, a ci, którzy mieli większe umiejętności i czuli się na siłach, rywalizowali w 2 konkursach skokowych. Wyjazd został uwieńczony Hubertusem.


 

PLAN LEKCJI NA ROK SZKOLNY 2018/19 OD 3 WRZEŚNIA 2018 W załączniku:

PLAN LEKCJI OD 26 XI 2018

 

NOWY PLAN LEKCJI OD 26 LISTOPADA 2018 W ZAŁĄCZNIKU:

PLAN LEKCJI OD 26 XI 2018

13 listopada 2018r uczniowie naszej szkoły brali udział i zajęli II miejsce w wykładach i konkursie ,,Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne'' zorganizowanym przez ZUS w ramach dnia Przesiębiorczości w Instytucie Ekonomicznym Panstwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu

Klasa III e i IIa bierze udział w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS” . W trakcie czterech lekcji uczniowie dowiadują się m.in. jak działa polski system ubezpieczeń społecznych, jakie świadczenia można otrzymać, od czego zależy wysokość emerytury.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował materiały dydaktyczne dla szkoły oraz służy merytorycznym wsparciem na każdym etapie współpracy. Uczestnicy olimpiady biorą udział w czterech lekcjach przeprowadzonych przez koordynatora z ZUS i nauczycieli naszej szkoły realizujących projekt.

Zwieńczeniem projektu jest olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Etap szkolny projektu odbędzie się 27.11.2018r.

„Rekord dla Niepodległej”- akcja MEN Świętujemy razem 100-lecie odzyskania niepodległości! 9 listopada nasza szkoła włączyła się do akcji MEN „Rekord dla Niepodległej”. O godzinie 11:11 w ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zgromadzeni na placu przed szkołą odśpiewaliśmy uroczyście 4 zwrotki hymnu narodowego. Akcja „Rekord dla Niepodległości” odbyła się we wszystkich polskich szkołach z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zorganizowało ją Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży przy tym ministerstwie.

 

NASZE ATUTY