Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Nowy  plan lekcji od 28 01 2019 r w załączniku

PLAN LEKCJI OD 28STYCZNIA 2019 R

W akcji ,,Serce-Sercu", która już po raz dwudziesty trzeci jest organizowana przez Fundację Sądecką biorą udział  wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej. Nasi uczniowie postanowili włączyć się w  te działania, ponieważ – jak  mówią – lubią pomagać.  W wyznaconych punktach handlowych na terenie Nowego Sącza wolontariusze zapraszają do udziału w akcji i dzielenia się produktami spożywczymi z najbardziej potrzebujacymi.

 

 

więcej informacji http://sadeczanin.info/telewizja-serce-sercu/do-konca-akcji-serce-sercu-pozostalo-10-dni-zebranej-zywnosci-jest-coraz

   ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE

SZKOLNY WOLONTARIAT PRZEPROWADZIŁ AKCJĘ - ,,ŚWIĄTECZNE KARTKI DOBROCZYNNE”.   ZAKUP TYCH KARTEK  WSPIERA CHORYCH I  NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akcja „Góra Grosza” 2018/2019

W akcji „Góra Grosza” zorganizowanej przez Samorząd Szkolny, a mającej na celu pomoc dla zawodowych rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka uczniowie zebrali 19,62 kg groszowych monet

Kl. II a – 5,62 kg ,Kl. I a – 5,21 kg,Kl. III d – 4,06 kg,Internat - 2,93,Kl. I d – 1,60 kg,Kl. Ib – 0,02 kg

Razem zebrano 19,62 kg .

Wszystkim uczniom ze szkoły i z internatu dziękujemy za przyłączenie się do akcji, klasie IIa i IIId za pomoc w segregacji i liczeniu groszowych nominałów. Wszystkie klasy otrzymują punkty w szkolnym konkursie „Super Klasa”.

„ULEP SWOJEGO ANIOŁA”

Akcja Biblioteki Szkolnej

Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej

MALUJEMY ANIOŁY

12 grudnia 2018 od godziny 800 do godziny 1200

13 grudnia 2018 od godziny 800 do godziny 1000

Klasa III e i IIa bierze udział w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS” . W trakcie czterech lekcji uczniowie dowiadują się m.in. jak działa polski system ubezpieczeń społecznych, jakie świadczenia można otrzymać, od czego zależy wysokość emerytury.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przygotował materiały dydaktyczne dla szkoły oraz służy merytorycznym wsparciem na każdym etapie współpracy. Uczestnicy olimpiady biorą udział w czterech lekcjach przeprowadzonych przez koordynatora z ZUS i nauczycieli naszej szkoły realizujących projekt.

Zwieńczeniem projektu jest olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Etap szkolny projektu odbędzie się 27.11.2018r.

„Wolontariat- jestem za!”.

5.12.2018r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu brali udział w obchodach Światowego Dnia Wolontariatu w Nowym Sączu. O godzinie 10.00 wszyscy uczestnicy zebrali się w siedzibie stowarzyszenia „Sursum Corda” na małym poczęstunku, następnie poszliśmy na Rynek, aby zrobić wspólne zdjęcie wszystkich wolontariuszy. Opiekunowie stowarzyszenia zaopatrzyli nas w kalendarze oraz kolorowe balony promujące wolontariat, abyśmy rozdali je przechodniom. Po zakończonym zadaniu zostaliśmy zaproszeni na film pt. „Fantastyczne zwierzęta” do kina Sokół.

13 listopada 2018r uczniowie naszej szkoły brali udział i zajęli II miejsce w wykładach i konkursie ,,Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne'' zorganizowanym przez ZUS w ramach dnia Przesiębiorczości w Instytucie Ekonomicznym Panstwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu

NASZE ATUTY