Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej

DJ-ImageSlider

  • ZSP
  • 2
  • 3
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Tradycyjnie, kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia dyrekcja,nauczyciele i pracownicy ZSP w Nawojowej, także ci emerytowani, spotykają się przy wspólnym stole. W tegorocznej Wigilii wzięli udział także zaproszeni goście.

Czytaj więcej...

 Nauczyciel na medal- mgr Anna Wilk z naszej szkoły została nominowana do plebiscytu przez swoich uczniów.
8 grudnia, odbyła się uroczysta gala na zakończenie akcji "Nauczyciel na medal"."Nauczyciel na Medal" to akcja pod honorowym patronatem Jacka Krupy, marszałka województwa małopolskiego, i prof. Kazimierza Karolczaka, rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.Anna Wilk zajęła I miejsce wśród nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych w powiecie nowosądeckim i II miejsce w województwie małopolskim.Uroczysta gala, na której zostały wręczone nagrody dla „Nauczycieli na medal” odbyła się w głównej siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

W imieniu rektora nagrody laureatom wręczał prof. Robert Stawarz, prorektor ds. rozwoju na Uniwersytecie Pedagogicznym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

28.04.2016 w WSB NLU w Nowym Sączu odbyła się uroczysta gala podsumowująca IV edycję projektu  „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość „ realizowanego przez Urząd Miasta Nowego Sącza, Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, Wyższą Szkołę Biznesu NLU w Nowym Sączu, Sądecką Izbę Gospodarczą oraz Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Środowisk Akademickich  „ORION” w Nowym Sączu. Projekt skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego.

Zakres IV edycji projektu to:

Z naszej szkoły do projektu zgłosiło się 12chętnych, którzy brali udział w projekcie pod opieką nauczyciela przedsiębiorczości - J Ślipek. Uczniowie systematycznie uczęszczali na wykłady z wiedzy ekonomicznej prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli akademickich oraz praktyków.  W ramach Warsztatów z przedsiębiorcami  całą grupą mogliśmy poznać od wewnątrz firmę Meble BUGAJSKI Sp. z o.o., która jest producentem i lokalnym liderem w branży meblarskiej. Od 1994r. z pasją tworzy niepowtarzalne meble tapicerowane.

Do Konkursu „Pomysł kluczem do sukcesu” którego celem było kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży poprzez uświadomienie uczestnikom, że odniesienie sukcesu zależy od osobistego zaangażowania i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu, przystąpiło trzy zespoły utworzone przez uczniów klasy Id, IIa i IIId. Głównym zadaniem konkursie było zaprezentowanie, w formie filmu bądź prezentacji multimedialnej, działań podjętych w celu rozwiązania wybranego problemu oraz udowodnienie, że z sukcesem osiągnęli założone rezultaty.

Kl. Id – „Ruszaj się z nami bo ruch to zdrowie” - Sandra Pacholarz, Patrycja Kaczmarczyk, Damian Mlyczyński zajęcia taneczne, które mają na celu zachęcenie młodzieży do aktywnego trybu życia dla zdrowia.

Kl. IIa –„Na pomoc innym” - Magdalena Gródek, Katarzyna Pietkiewicz, Katarzyna Czup, Aleksandra Brotoj, Karolina Warzecha, Jakub Zając - zorganizowali kurs w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej, aby każdy uczeń naszej szkoły umiał pomagać poszkodowanym w wypadkach czy innych okolicznościach.  – WYRÓŻNIENIE

Kl. IIId -  „Młodzież dla młodzieży” -  Magdalena Baran, Anna Lelito, Katarzyna Psiur – zorganizowały grupę młodych ludzi którzy poprzez samodzielne wykonanie i sprzedaż palm wielkanocnych pozyskali fundusze na wyjazd do Krakowa na ŚDM. -  II MIEJSCE

 

W ramach współpracy nasza szkołę odwiedziła delegacja nauczycieli i dyrektorów szkół rumuńskich.Delegacja zapoznała się  z bazą pracowni naszej szkoły oraz systemem funkcjonowania szkolnictwa zawodowego w Polsce.

Czytaj więcej...

 

 

 

NASZE ATUTY