Starosta pogratulował olimpijczykom

Starosta Marek Pławiak spotkał się z uczennicami z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej, które zostały laureatkami XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu.
- Serdecznie gratuluję ogromnego sukcesu – mówił starosta Marek Pławiak. - Jestem pewien, że te wybitne osiągnięcia są preludium do błyskotliwej kariery zawodowej. To wspaniale, gdy zdobywany zawód staje się jednocześnie pasją, źródłem satysfakcji i realizacją ambicji oraz świadectwem pracy własnej i działalności szkoły. Życzę Paniom dalszego równie wspaniałego rozwoju, realizacji marzeń, miłości najbliższych oraz wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu zawodowym i osobistym. Dodajmy, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej zajął pierwsze miejsce i uzyskał tytuł Najlepszej Szkoły w Polsce, według punktacji z wszystkich bloków tematycznych olimpiady.
Starosta pogratulował również nauczycielkom, które przygotowywały uczennice do olimpijskich zmagań: Teresie Sendeckiej i Marii Kiełbasie oraz dyrektorowi szkoły Michałowi Bulzakowi